Teoria spiskowa oparta na faktach.

Próba krótkiego i jasnego powiązania i uporządkowania faktów dotyczących zniewolenia ekonomicznego narodów Świata, w szczególności Polski.

* W TRAKCIE EDYCJI. Uwagi, komentarze, refleksje, linki z opisem mile widziane.
http://zdrowykraj.blogspot.com/p/teoria-spiskowa-oparta-na-faktach.html


1. Istnieje grupa osób posiadających niewyobrażalne ilości pieniędzy oraz prawo do ich emisji. Są to  PRYWATNI właściciele banku centralnego USA czyli FED oraz wielu innych narodowych banków centralnych, a także większości banków komercyjnych, koncernów, korporacji itd... Nazwiemy ich SPONSORAMI. Kim oni są będzie we wnioskach.
Mistrzowie pieniędzy. Money Masters


2.Sponsorzy ci obsadzają konkretnych ludzi w rządach wielu krajów od wielu dziesięcioleci np. USA przez iluzoryczną demokrację. W krajach przyłączanych (nazwiemy je KOLONIAMI) do tzw. "Zachodniej Demokracji" obsadzają rządy poprzez kolorowe rewolucje, przewroty, kontrolę mediów, finansowanie większości partii politycznych i konkretnych kandydatów. Są to politycy z pierwszych stron gazet. Nazwiemy ich NAMIESTNIKAMI.6 miliardów dolarów. Gigantyczna forsa zdominowała kampanię wyborczą w USA
„Kolorowe rewolucje” i ich organizatorzy a suwerenność i niepodległość państw i narodów. Co łączy polską „Solidarność” z ukraińskim „Majdanem”?
https://myslnarodowa.wordpress.com/2014/03/29/kolorowe-rewolucje-i-ich-organizatorzy-a-suwerennosc-i-niepodleglosc-panstw-i-narodow-co-laczy-polska-solidarnosc-z-ukrainskim-majdanem/

3.Sponsorzy usuwają też przeciwników politycznych Namiestników przez morderstwa, "samobójstwa", szantaż, korupcję i inne.
Przykłady to Andrzej Lepper, gen. Sławomir Petelicki...
Seryjny samobójca – wykaz „ofiar” http://parezja.pl/seryjny-samobojca-wykaz-ofiar/
4.Namiestnicy wspomagają Sponsorów (już w ramach szerzenia tzw. "Zachodniej demokracji")  w przyłączaniu do systemu kolejnych Kolonii.
Prezydent Obama przyznał, że to USA sprowokowało zamach stanu na Ukrainie.
USA włożyło od 1991 r. 5 mld $ w “europeizację” Ukrainy
5.Po przejęciu kolejnej Kolonii w pierwszej kolejności Sponsorzy przejmują jej media, prasę oraz największe portale internetowe żeby manipulowały opinią publiczną.
Lekcja dla Polaków. Jak „Wiadomości” bawią i tumanią Polaków - analiza głównego dziennika TVP przeprowadzona przez Barbarę Bubulę
6.Sponsorzy kolosalnie zadłużają Kolonię żeby regularnie przynosiła zyski z odsetek od kredytów. Kredyty przeznaczyli na zainstalowanie nowego Reżimu w Kolonii przez Namiestników. Namiestnicy dysponują pieniędzmi z kredytów.
Płacimy jako kraj ok. 50 mld zł samych odsetek międzynarodowej lichwie plus ok. 16 mld legalnych zysków zagranicznych banków.

7.Firmy powiązane ze Sponsorami przejmują za bezcen złoża, handel, przemysł i ziemię w Koloniach.
Z gazem łupkowym im nie wyszło bo Arabia Saudyjska poczuła się zagrożona i obniżyła ceny więc obecnie się aż tak bardzo jak wcześniej nie opłaca go wydobywać w Polskich warunkach, ale to doskonały przykład.
Pokłady gazu łupkowego w Polsce są szacowane na 120 lat zapotrzebowania całego kraju na ten surowiec. 
SUROWCE: Polska oddała złoża gazu za bezcen:
Handel miał być fundamentem naszego kapitalizmu. Dziś praktycznie nie istnieje
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/858860,handel-mial-byc-fundamentem-naszego-kapitalizmu-dzis-praktycznie-nie-istnieje.html


8. Niszczą hierarchię wartości, robią rewolucję obyczajową żeby ogłupić młodzież.
Zamiast historii, polskiego, biologii, czy chemii uczniowie będą uczyć się o np. zdrowiu i urodzie.
http://infokolej.pl/printview.php?t=15445&start=0

9.Skłócają dany naród żeby osłabić ruchy opozycyjne.
Bo My skłócony naród jesteśmy. –

10.Namiestnicy już lokalnie organizują siatkę przymusu wewnętrznego, aparat skarbowego przymusu, kolosalny aparat biurokratyczny, komplikują i rozbudowują zapisy prawne...
PO-PSL Rodzina na swoim z naszych pieniędzy...

11.Sponsorzy traktują przejęty kraj jako swoją Kolonię i czerpią z niego zyski. Więksi tubylczy przedsiębiorcy żeby robić w niej interesy oprócz legalnych podatków muszą płacić im haracz. Haracz jest bezpośrednio na szczeblu międzynarodowym (koncerny, korporacje, banki-unikanie opodatkowania) lub trzeba układać się z Namiestnikami w danym kraju (regionie). Jeśli nie, to niszczeni za pomocą lokalnego aparatu urzędniczego.
Jak dorżnięto producenta makaronów Malma
Optimus miał szansę być globalnym mocarzem. Gdyby urzędnicy skarbowi nie zniszczyli lidera branży IT, firma Romana Kluski mogłaby dziś być potęgą komputerową
Tak się likwiduje polski przemysł – wzorcowy przykład zniszczenia zakładu zatrudniającego ponad 300 pracowników
Jak zniszczono polski przemysł, pozbawiono Polaków pracy i wygnano ich z Polski
Jest jeszcze taka teoria:
"„Po opłaceniu się Kahałowi za taki akt kupna żyd nabył Hazaka (władzę czyli prawo) na majętność chrześcijanina, w skutek czego ma on wyłączne prawo i to bez współzawodnictwa innych żydów starać się zawładnąć tą majętnością, — i to, jak w kahalnym akcie sprzedaży jest wymienione, „jakimikolwiekbądź sposobami“. Nabywca jedynie ma prawo nająć majętność od właściciela prawdziwego, prowadzić w niej handel, pożyczać właścicielowi pieniędzy na lichwę, również jak i innym lokatorom tejże majętności, być faktorem tak właściciela, jako też i lokatorów. Słowem, on tylko ma prawo eksploatowania wszystkich Chrześcijan, którzy wraz z właścicielem majętności są jego ofiarami, przeznaczonymi do wyzyskiwania przez niego, ponieważ nabył od Kahału prawo Hazaka."
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kandydat-na-prezydenta-grzegorz-braun-o-zydach-i-kahalach-2015-03
12.Przyłączone Kolonie stopniowo łączy się w jeden, najpierw kontynentalny (UE), później globalny system społeczno-gospodarczy żeby można było łatwiej nim sterować oraz zmaksymalizować zyski.
TTIP to nie porozumienie o wolnym handlu. To tajna umowa przeciw demokracji
13.W danej Kolonii sponsorzy przejmują kontrolę nad wszelkimi ważniejszymi partiami politycznymi, związkami zawodowymi i większością organizacji społecznych poprzez ich sponsorowanie i obsadzanie Namiestnikami odpowiedniej rangi.
"Pracownicy kopalń są przekonani, że władze górniczych związków zawodowych za ich plecami układają się z zarządem JSW. „Oszukaliście nas” - mówią."http://www4.rp.pl/artykul/1183973-Gornicy-przeciwko-zwiazkom-zawodowym-w-JSW.htmlhttp://www4.rp.pl/artykul/1183973-Gornicy-przeciwko-zwiazkom-zawodowym-w-JSW.htmlhttp://www4.rp.pl/artykul/1183973-Gornicy-przeciwko-zwiazkom-zawodowym-w-JSW.html
Związkowcy sprzedali strajkujących górników? Duda chwali zawarte porozumienie. Czas na Majdan w Warszawiehttp://pressmix.eu/2015/01/17/zwiazkowcy-sprzedali-strajkujacych-gornikow-duda-chwali-zawarte-porozumienie-czas-na-majdan-w-warszawie/
B. członek KGB: "Solidarność" stworzyli komuniści
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/b-czlonek-kgb-solidarnosc-stworzyli-komunisci/ccgl0

14. Ludzie w takiej Kolonii stają się ekonomicznymi niewolnikami w większości pozbawionymi własności. Są zmanipulowani przez media i polityków (Namiestników). Pracują za marne pieniądze, biorą lichwiarskie kredyty, konsumują, rozmnażają się w ograniczonym stopniu i oglądają propagandową telewizję. Nazwiemy ich KONSUMŚPIOCHY od połączenia konsumpcji i uśpionego umysłu. Konsumśpiochy nie mają prawa wpływać na swój los, bo nie mają prawa do Referendum. Głosowanie w wyborach nie ważne na którą partię polityczną wywołuje podobny skutek, bo są podstawione przez Sponsorów. Prawdziwe opozycyjne organizacje są małe, nie mają środków na kampanie oraz dostępu do mediów. Są inwigilowane i skłócone wewnętrznie przez wprowadzonych do ich wnętrza agentów oraz różnorodność opinii.
15. Konsumśpiochom regularnie dostarcza się rozrywki w postaci różnych zawodów sportowych, wydarzeń muzycznych, kina, telewizji i innych. Są to jednak przedsięwzięcia samofinansujące oraz niejednokrotnie przynoszące zyski lub finansowane z ich podatków. Ma to na celu pochłonięcie resztek wolnego czasu Konsumśpiochom, uniemożliwienie samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków oraz wytworzenie iluzji wolności.


16. Kolonia jest tak zorganizowana, że zapewnia finansowanie Namiestników oraz całego aparatu przymusu skarbowego, biurokracji, urzędników, mediów, resortów siłowych i "poprawnych politycznie" partii.

Od zera do milionera, czyli jak bogaciła się Platforma Obywatelska


c.d.n....
* W TRAKCIE EDYCJI. Uwagi, komentarze, refleksje, linki z opisem mile widziane.

1 komentarz:

  1. Na końcu powinien być Sierp i Młot zamiast podpisu. Przynajmniej wszystko byłoby jasne, towarzyszu.

    OdpowiedzUsuń