Fałszywe społeczności internetowe akt. 23 grudnia

   Doszły do nas informacje, że istnieją "podstawione" społeczności internetowe przez partie polityczne i polityków, żeby nami manipulować, dzielić Nas..


MAJĄ NA CELU DEZAKTYWACJĘ JAK NAJSZERSZYCH GRUP LUDZI POŁĄCZONYCH WSPÓLNYMI IDEAMI - SYMULUJĄC  POZORNE DZIAŁANIA.

TAK NAPRAWDĘ CHODZI IM O TO, ŻEBYŚCIE MIELI FAŁSZYWE POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI, ŻE TWORZYCIE SPOŁECZNOŚĆ KTÓRA COŚ ROBI, REALIZUJE WSPÓLNY CEL I JEST KTOŚ, KTO TYM KIERUJE W WASZYM IMIENIU- BO SAMI NIE MACIE CZASU..

Brudne to i ...
Boją się Naszej jedności- to pewne!
Mamy zaznaczone "lubię" na fejsie bardzo dużo różnych społeczności, ale nie wiemy kto jest kto.
W nowym profilu będziemy zaznaczać tylko te, które się jednoznacznie określą, czy są za walką o prawo Narodu do Referendum czy nie.

Widzę, że wielu z Was ma słomiany zapał, albo jest tym zmęczona, brakuje Wam WIARY w SIEBIE, wiary w SIŁĘ JEDNOSTKI, nie macie czasu itd...

Wersja skrócona:


TERAZ JESTEŚMY NIEZORGANIZOWANI JAK:SPOŁECZNOŚCI SĄ JAK:OSOBNO NIE WSKÓRAMY ZBYT WIELE..
RAZEM możemy coś zbudować!
Najpierw MUR, żeby powiedzieć ROZKRADANIU POLSKI, KORUPCJI, UKŁADOM, KOLESIOM, ZAWODOWYM POLITYKOM:PÓŹNIEJ,
ALE NIE OD RAZU, JAK BĘDZIEMY WYTRWALI
BĘDZIEMY MOGLI RAZEM COŚ ZBUDOWAĆ
JAK NASI PRZODKOWIE:


Ale jak nawet jednego z Was zabraknie, będą odpadać i inni, bo wszyscy opieramy się na sobie wzajemnie, jeden na drugim i
POWSTANIE

w końcu może się wszystko zawalić...
i zostanie:


DLATEGO PAMIĘTAJCIE
KAŻDY Z WAS JEST JEDNAKOWO WAŻNY
KAŻDY JEST OBYWATELEM
KAŻDY JEST CZŁOWIEKIEM
ALE TYLKO RAZEM JESTEŚMY SILNI!!!
WYGRAMY ALE TYLKO RAZEM 
MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ -WSZYSCY!

Jest już Wiele Osób które chcą UZDROWIENIA POLSKI. Przyłącz się. Co masz do stracenia?ODBUDUJMY ŚWIETNOŚĆ NASZEGO KRAJU!


7 komentarzy:

 1. Kolego, te społecznosci to zamknięte grupy pseudointelektualistów, poklepujących się po plecach, prawiących sobie komplementy i glaskajacych sie wzajemnie po narządach płciowych. Tyle w temacie.
  Jestem fanem akcji!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Popatrz w tył, jak Polacy nie lubią słuchac o układach, kolesiach itp. Kaczyński już nam o tym opowiadał, ale został uznany za oszołoma.
  My jesteśmy chętni, ale jak widać po historii człowieka: bez przywódcy, bez tego jednego, który poprowadzi, szanse są marne. Powiem więcej: Są żadne!
  Nie chcę powiedzieć, że ta akcja jest bez sensu. Wręcz przeciwnie. Ale skupmy się na znalezieniu przywódcy. Człowiek to zwierzę stadne. Musi mieć przywódcę. Szukajmy go! Albo postarajmy się przyłączyc gdzies do już istniejących struktur. Łączmy się w większe grupy, stowarzyszenia. Tak jak to było pod koniec komunizmu. Ale uważajmy na Bolków. Sytuacja jest podobna jak w końcówce lat osiemdziesiątych XX wieku. Obecny system się wali i obecne władze mogą ponownie chcieć stworzyć Bolka - przywódcę. Musimy być mądrzy i uczyć sie na błędach naszych rodziców. Musimy pamiętać o przeszłości i iść w przyszłość.

  Postuluję o znalezienie sposobu na wyłonienie przywódcy. Bez tego stoimy na przegranej pozycji.

  durszlak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jak będzie nas odpowiednio dużo znajdzie się ktoś godny, żeby Nas poprowadzić. Póki co wywalczmy prawo do referendów. Trzeba rozpropagować akcję. Wtedy wygramy, bo społeczeństwo ma już tego wszystkiego dość.
   Pozdrowienia.

   Usuń
 3. No pewnie, dobrze jest wybrać przywódce - zawsze będzie kogo odstrzelić (dosłownie, ew. zrobić z niego wariata, oszołoma, pieniacza, antysemitę, homofoba albo innego aspołecznego typa). Jak mówić prawdę nie nazywając zdrajcy interesu narodowego - zdrajcą, złodzieja - złodziejem, sprzedawczyka - ... itd.
  Jak zrobić to wszystko w ramach demokracji skoro i tak wiadomo, że ci co mają w rękach finanse, gospodarkę, MEDIA, policję i wojsko wmówią większości społeczeństwa, że to ty jesteś rządnym władzy i bogactwa awanturnikiem, bandytą terrorystą i chcesz zniszczyć ich spokojne życie - zwłaszcza, że w wolnym czasie napadasz na staruszki ;). Zostaniesz ukamieniowany przez tych o których walczysz... a przy okazji wszystkie media będą jednym głosem krzyczeć, że Polacy jeszcze nie dorośli, nie potrafią się zorganizować i trzeba jeszcze 2-3 pokoleń by coś pod tym względem się zmieniło.
  Oczywiście większość weźmie sobie takie słowa głęboko do serca i opuści ręce, bo przecież wypowiedział je powszechny autorytet i to z tytułem profesorskim... a władza ma kolejne kilkanaście, kilkadziesiąt lat spokoju.
  Jak chcesz wyeliminować dziesiątki Bolków, które wejdą w twoje struktury i przejmą w nich władzę albo rozwalą ruch od środka, bo są w tym bardzo dobrze wyszkoleni...
  Pomyśl, jak przekonać kogoś takiego jak ja, a na pewno będzie ci łatwiej zdobyć poparcie a przy okazji i przetrwać.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprowadzimy publiczną weryfikację kandydatów na kandydatów, wywiady środowiskowe oraz szereg zabezpieczeń przed oszustami, elementy demokracji dynamicznej i inne.. Zapraszamy do pomocy na forum. Pozdrowienia.

   Usuń
  2. Tak to jest bardzo sluszna uwaga.My Polacy oczywiscie jestesmy dziwnym narodem.Juz to stwierdzil Zelazny Konclerz Otto Bismark."Daj Polakom wolnoswc to oni sami sie pozabijaja".Oprocz Bolkow i zdradzieckiej Solidarnosci,ktora doprowadzila krajb do upadku,Trzeba wziosc tez po uwage jednostki wybitne,Ktore walczyly za wolnosc "nasza i wasza".Jak gen.Kosciuszko,gen.J.Bem i inni.Zdrajcow jak wiemy tez nie brakowalo w rodzinach krolewskich.W ostatnich czasach to jest bardzo przykre,ze symbolem walki z najezdzcami byli ludzie z nas.Klasa robotnicza nasza, godnosc pogrzebala.Trzeba to wziasc pod uwage,ze tytuly nie dostawaly jednostki uzdolnione.Jednostki,ktore mogly byc w przyszlosci niebezpieczne,byly niszczone.

   Usuń
 4. Próbowałem coś zrobić - udało si zebrać parę ruchów z internetu --- nienaszkicowaniem plan działań, co trzeba zrobić, pokazałem jakie zmiany trzeba zrobić w programie, jak go ujednolicić dla wszystkich tych grup - jak działać w terenie itd. wszystko było przedyskutowane wspólnie ale..... okazałem się "za mądry" w porównaniu z indywidualnymi ambicjami szefów tych grup -- teraz tamte ruchy działają sobie na FB ciesząc się ilością "lajków" które mają i wklejając sobie nowe posty -- tak działają ruchy na FB --- chęci mają ale każdy pod siebie.

  OdpowiedzUsuń