Czym jest Polskość, kim jest Polak.

Każdy Rosjanin uważa się za Rosjanina,
Każdy Polak, za polskiego Putina.
Dowód:
*Putin jest tu użyty jako symbol Silnego Wodza Narodu (swojego narodu).
Każdy Polak wie, że w Polsce też przydał by się taki polski Putin, który by nas podniósł z kolan podobnie jak Putin podniósł Rosję.
Taki nasz Chrobry, Jagiełło, Piłsudski czy Dmowski ale...
Dla Polaka autorytety nie istnieją.

Każdy Polak ma swoje indywidualne zdanie uzależnione od poziomu wiedzy i rozwoju czy niedorozwoju intelektualnego, jednak swoje zdanie.
Dlatego ciężko kogokolwiek do czegokolwiek przekonać. Dyskusje muszą trwać wiele, wiele godzin żeby coś wspólnego uzgodnić. Jako że jesteśmy parobkami we własnym kraju nie mamy czasu na długie dyskusje, bo musimy zarabiać na chleb...
Jeśli jakiś Obywatel Polski przyjmuje stanowisko w danej sprawie od kogokolwiek innego to znaczy, że jest jego pracownikiem
albo nie jest rodowitym Polakiem tylko jakimś mieszańcem.(Np. Tusk ale o tym później - Co to jest Polskość.) Zdarzają się też wyjątki zgody i mądrości potwierdzające jednak regułę.
Jako Polacy nie jesteśmy w stanie żyć w dyktaturze czy pod rządami Króla, bo żaden polski Putin nie będzie przyjmował rozkazów od innego polskiego Putina. Nawet mu racji nie przyzna... Bo w swoim mniemaniu przestał by być polskim Putinem...
Jak byliśmy królestwem to byliśmy potęgą. Demokracja parlamentarną jednak rozwaliła i rozwala kraj od środka.
Choć ostatnio dzięki nowemu Sejmowi pojawiło się światełko w tunelu ale poczekamy, zobaczymy...
Jedynym rozwiązaniem jest sięgnięcie do wiedzy naszych przodków sprzed kilku tysięcy lat.
Rozwiązaniem wtedy był Wiec rozstrzygający najważniejsze spory, dziś jest nim referendum.
Jeden silny władca i Wiec, to działało i dalej by działało gdyby nie chrześcijańscy najeźdźcy z zachodu...
Silny Prezydent oraz jedno referendum na 10 pytań raz na rok czy razem z wyborami powinno uzdrowić nasz chory kraj.
Zagadnienia do referendum powinny być głosowane publicznie przez internet.
Warunkiem koniecznym jednak są tu wolne media, a u nas obecnie takich nie ma...
Media w Polsce od 25 lat okupują sprzedajne kurwy...

Bycie Polakiem przysparza nam wielu zalet, zacznijmy jednak od wad:
"Gen przerośniętego ego".
Ten gen powoduje, że jeden Polak niszczy drugiego Polaka robiącego lub próbującego robić coś dobrego dla Polski tylko dlatego, że ma inny pogląd na tą samą sprawę, a różnice często są tylko w jakichś szczegółach, często nawet dlatego że sam tego nie wymyślił.
Bo żaden polski Putin nie przyzna racji drugiemu Putinowi, bo przecież przestał by być Putinem...

Przykłady bycia polskim Putinem będą niżej.

Teraz kilka słów czym jest Polskość. Co to znaczy być Polakiem.
Trudno to zdefiniować, to się wysysa z mlekiem matki. Każdy Polak to czuje ale trudno mu to nazwać bo najczęściej ma ograniczenia intelektualne.
To są przede wszystkim Wartości: Duma, Prawda, Tradycja, Sprawiedliwość, przysłowiowa już: Bóg-Honor-Ojczyzna, Męstwo, Szacunek dla starszych, Opiekuńczość dla słabszych, Szarmancja wobec kobiet i tym podobne oraz ogólne obrzydzenie w stosunku do przeciwieństw wymienionych cech.
Przykład: "A z czego Pan, jako Polak jest najbardziej dumny?
Tomasz Adamek: Z tego że jestem Polakiem". Nie jest najbardziej dumny, że jest Mistrzem Świata tylko z tego że jest Polakiem...
Tak, dla Polaka to powód do dumy choć logika mówi, że to powód do wstydu, bo przecież staliśmy się parobkami we własnym kraju...
Każdy Polak jednak wbrew logice jest dumny z bycia Polakiem, bo tak czuje choć tak naprawdę prawo do dumy mieli nasi przodkowie.

Nigdy nie słyszałem żeby jakiś obywatel obcego kraju (oprócz Rosjan, a mają do tego pełne prawo) mówił że jest dumny z bycia
Niemcem, Anglikiem, Francuzem czy Amerykaninem. Oczywiście w innych krajach też są obywatele z podobnymi do nas cechami i najczęściej zostają przywódcami np. Orban na Węgrzech. U nas to jest jednak powszechne i przysparza nam więcej kłopotów niż pozytywów. To tak z grubsza.

Nie mogą tego zrozumieć obcokrajowcy czy nawet najwybitniejsi obywatele Polski którzy są mieszańcami:
"Polskość to nienormalność" powiedział Donald Tusk. Dla nich jest to abstrakcyjne pojęcie nie do pojęcia umysłem, logiką.
http://wpolityce.pl/polityka/167002-tygodnik-wsieci-cwierc-wieku-temu-donald-tusk-stwierdzil-ze-polskosc-to-nienormalnosc-dzis-jego-rzad-wciela-to-haslo-w-zycie

No to już wiemy dlaczego, Kaczyński, Ziobro, Kowalski, Braun, Kukiz, Korwin, Bosak, Dariusz Grabowski, Stanisław Michalkiewicz, Isakowicz-Zaleski, Leszek Żebrowski i wielu wielu innych nie potrafi się dogadać...
No chyba że część z nich to zdrajcy i robią to celowo (ale wystarczy że są Polakami więc się nie dogadają).
Podobnie jak Dmowski z Piłsudskim...
I to nas gubi jako naród... Dlatego też Rosja jest silna, a Polska słaba...
Dlatego wolimy być parobkami we własnym kraju niż drugiemu przyznać rację...
Wtedy mamy alibi żeby narzekać...

W przypadku gdy do rozwiązania mamy wspólny ale prymitywny problem, taki że nie da się mieć innego zdania, czyli np. obrona przed wrogiem wszyscy stajemy się natychmiast polskimi Putinami:

Kłuszyn,1610 Wróg:Polacy 17:1
https://www.youtube.com/watch?v=JWkYCapFRiY

Wizna,1939  Wróg 42000,Polacy 700, Zabici 40:1.
https://www.youtube.com/watch?v=2F6QAnCYXQs

Jest tego wiele, wiele więcej...
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=11927
https://www.youtube.com/watch?v=E3g5dM94Tx8

Jeszcze słowo na temat posiadania broni.
Oni wiedzą, że gdyby Polacy mieli powszechny dostęp do broni to by Ich pozabijali (albo siebie w wojnie domowej lub po pijaku).

Stosunek autora do Rosji:
Umowa dwustronna o przyjaźni z Rosją: 
Rosją przekazuje Polsce Królewiec jako symboliczne odszkodowanie za Katyń, Kresy północno-wschodnie jako zadośćuczynienie za Stalinizm (rekompensując Białorusi straty terytorialne). Tego wymaga Sprawiedliwość, jak ktoś coś zrobi złego po pijanemu powinien pokryć straty. W zamian Polska zobowiązuje się nie uczestniczyć w żadnej wojnie w jakimkolwiek zakątku świata przeciwko Rosji. Polska zobowiązuje się nie wpuszczać żadnych obcych wojsk na swoje terytorium ani budowy żadnych obcych instalacji czy baz NATO na swoim terytorium. Polska pozostaje w NATO (podobno to pakt obronny) ale jest neutralna wobec Rosji. Rosja w ten sposób odsuwa od siebie NATO i jednocześnie udowadnia dobrą wolę w stosunku do Polski. Rosja i Polska znoszą wszystkie bariery celne wobec siebie i żyją w przyjaźni.
Przypomnę, że w latach '90 Rosja proponowała nam zwrot Kresów ale wtedy Polską nie rządzili Polacy... Czy rządzą nią teraz?

Na koniec powiem, że Polskość ginie. Telewizja sprała młodzieży mózgi tak że stają się tzw. lemingami, a Polskość traktują jako odchodzącą do lamusa tradycję. Lekcji historii coraz mniej, wychowania patriotycznego brak, służby wojskowej brak, masowe zwolnienia z w-fu... Jak jeszcze przyjdą imigranci to Polskość się skończy w "demokratycznym wyborze"... Skończymy jako dzielnica eurokołchozu.

No chyba że się dogadamy i wprowadzimy prawo do Referendum, bo każdy Polak wybierze Polskę, Dobro, Prawdę i Sprawiedliwość...

To mówiłem ja, kolejny polski Putin...

Kontakt:
https://web.facebook.com/ZdrowyKrajPL/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz