linki, gmo, cele i inne


W związku z ograniczeniami bloga do 20 stron starsze strony są publikowane razem żeby zrobić miejsce nowym...

Linki:

1.Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YgoCOxgI85M2.ACTA TYLNYMI DRZWIAMI- ONI NIE ZREZYGNUJĄ!


http://www.youtube.com/watch?v=F2jVHMU7WGg&feature=share

3.Protokoły Mędrców Syjonu

4.Władcy pieniądza‎ Cześć 1 film skasowali- poszukajcie!!!

5.Historia świata w 10 minut

6.Niegel Farage. Kolejny idzie do piachu


Dlaczego podrożał cukier?

Jak rozkradziono stocznie

Warto poczytać -też walka z patologiami: http://miziaforum.wordpress.com/

Strony Patriotyczne toplista

Spis niezależnych stron internetowych http://www.cido.pl/


Jak Nas okłamali i nami manipuliją:
1.

2.

Inna opcja podobnych postulatów: https://husarz33.fora.pl/
http://kontrowersje.net/tresc/jak_z_islandia_moglo_naprawde_byc_i_czy_tak_bylo

Rak demokracji-zawieranie "koalicji"..


LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO (6/6) prof. Piotr Jaroszyński  http://www.youtube.com/watch?v=xCeiKMv6PiE&feature=relatedAgent Bolek


http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2012/11/50powodowniedlagmo.pdfCELE

STOP ZAWODOWYM POLITYKOM!

STOP ZACHODNIM KORPORACJOM!
Jeszcze da się to zrobić demokratycznie i pokojowo.Trzeba tylko POMYŚLEĆ i zachować SPOKÓJ.


Nasze cele: 
1.PRAWO NARODU DO REFERENDUM
2.System Prezydencki z prawem Narodu do Referendum + POSTULATY
3. Likwidacja ubóstwa i zmniejszenie nierówności społecznych w Polsce, a później na Świecie.Rośnie bezrobocie, rozwarstwienie społeczne, dług publiczny, zmniejszają ilość lekcji historii w szkołach, chcą zrobić "skok" na OFE, brakuje miejsc i pieniędzy w żłobkach i przedszkolach, ludzie są zmuszeni do emigracji zarobkowej, wymieniać dalej..........??????????????

Opamiętajcie się ludzie, bo za jakiś czas będzie za późno..
Wy, często po studiach będziecie na zmywaku na zachodzie, a Was zastąpią imigranci...
Tego chcecie???

Wyłączcie telewizor choć na chwilę i  pomyślcie...

Możemy to zrobić teraz  RAZEM, spokojnie i rozmyślnie- metodami demokratycznymi, albo później zrobicie to samo co w Grecji- wyjdziecie na ulicę i dalej guzik z tego.. Co konkretnego wywalczyli oprócz umorzenia długu? Nam nie umorzą, bo nie jesteśmy w strefie EURO więc.. Tam zginęli ludzie w jakimś podpalonym banku, zwykli pracownicy, mający rodziny..- MY SIĘ POD TYM NIE PODPISZEMY.

Po to mamy mózgi, żeby ich używać!


2.Cele pochodne:
1. Obniżenie bezrobocia do 3-5% (nie pracują tylko ci którzy nie chcą). Wtedy płace same będą rosły.
2.Zmniejszenie nierówności społecznych.
3.Ściągnięcie emigrantów zarobkowych do kraju zamiast napływu imigrantów (oraz Polonii Światowej).
4.Wytworzenie rodzimej klasy średniej  i zamożnej, żeby w Polsce były wydawane i inwestowane ich zyski (np. żeby byli właścicielami supermarketów, banków i innych).
5.Obniżenie cen mieszkań mechanizmami podatkowymi i rynkowymi.
6.Doprowadzenie do sytuacji, że najpotrzebniejsze leki są bezpłatne dla wszystkich, żeby nie musieli wybierać- jedzenie albo lekarstwa.
7.Stworzenie sprawiedliwego systemu emerytalnego.
8.Edukacja bezpłatna, dostępna dla wszystkich (na zachodzie jest płatna, my proponujemy, że po skończeniu bezpłatnych studiów każdy wpłaca np. 100 zł na uczelnie -jeśli ma pracę- odpłatność wtórna, żeby studiowali ludzie nie tylko dla studiowania,ale także, ale żeby później za to zapłacili jak za usługę, żeby mogły studiować następne pokolenia).
9.Uproszczenie prawa.
10.Ulgi podatkowe dla rodzin.

i kilka innych,
cdn..


WYBORY do SEJMU 2011 - oficjalne wyniki podane przez PKW 11.10.2011:

PO - 39,18 proc. (5 629 773 głosów)
PiS - 29,89 proc. (4 295 016 głosów)
Ruch Palikota - 10,02 proc. (1 439 490 głosów)
PSL - 8,36 proc. (1 201 628 głosów)
SLD - 8,24 proc. (1 184 303 głosów).

UWAGA 1
W POLSKIM INTERNECIE JEST WIELE SPOŁECZNOŚCI PO KILKASET TYSIĘCY OSÓB. WYSTARCZY ŻE SIĘ ZJEDNOCZYMY W TEJ JEDNEJ SPRAWIE!

UWAGA 2
Nowa Organizacja- opcja równoległa.
Bezpartyjna Polska
fb:
http://www.facebook.com/events/119644848207267/1.Jeśli będzie nas 250-300 tysięcy(lub więcej), za rok ok. 15 kwietnia(lub wcześniej) zrobimy:


"PIERWSZE POWSTANIE INTERNETOWE"
PRZECIW CHOREMU SYSTEMOWI

 -wszyscy wyślemy po jednym mailu do Najwyższych Władz Państwa, liderów wszystkich partii politycznych i innych instytucji z Naszym żądaniem zmiany prawa: 

PRAWO NARODU DO REFERENDUM
przy zebraniu 1 miliona podpisów.

   Poprosimy ich, żeby ogłosili swoją decyzję do 3 Maja- w rocznicę uchwalenia Konstytucji. Sądzę, że się zgodzą (musimy się tylko zjednoczyć w tej sprawie!!!), bo to leży w interesie całego społeczeństwa, wszystkich organizacji społecznych i pozarządowych, związków zawodowych, społeczności internetowych i wszystkich innych.
   Jesteśmy to winni naszym przodkom oraz przyszłym pokoleniom, żeby nie musiały wychodzić na ulice w imię swoich praw.
   To sprawa ponad wszelkimi podziałami politycznymi. 

2.Jeśli się nie zgodzą wtedy przystąpimy do działania. Zbierzemy po 20 podpisów(wykonalne), będziemy mieli ponad 5 mln. podpisów i

PRAWO MORALNE do REFERENDUM.

W takich okolicznościach tylko zdrajcy narodu się nie zgodzą. .
Jeśli politycy jednak to zablokują, Wszyscy zagłosujemy w wyborach na Listę Ludzi Nauki lub partię która "obieca" NOTARIALNIE wprowadzenie "prawa o Referendum" oraz poinformujemy ludzi, którzy podpisywali o zaistniałej sytuacji telefonicznie- każdy do 20 osób ze swojej listy.
TAK WYGRAMY!

...jeśli się zmobilizujemy...


3.Postulujemy Referendum RAZEM z najbliższymi wyborami (Samorządowe lub do Parlamentu Europejskiego) -żeby politycy nie mieli pretekstu odrzucić mówiąc że to wysokie koszty..


UWAGA 4
JEŚLI ZBIERZEMY OK. 7 MILIONÓW PODPISÓW BĘDZIEMY MIELI MANDAT DO REFERENDUM WIĘKSZY NIŻ OBECNA KOALICJA RZĄDZĄCA. 
TEŻ WYKONALNE!Komu najbardziej zależy na jakimkolwiek dobru, majątku czy innej wartości? Kto będzie o to najbardziej dbał? Kto zadba o to żeby to zostawić swoim dzieciom?
Właściciel.
Kto jest (lub kto powinien być) właścicielem Polski?
NARÓD!
Kto więc powinien decydować o przyszłości Kraju?
Czy politycy którzy nie ponoszą praktycznie żadnej odpowiedzialności za swoje błędy i odejdą ze stanowisk dopiero jak umrą ze starości (w tym systemie)?
Odsiedzą ile się da kadencji w Sejmie i Senacie, załatwią kontrakty rodzinom, posady, wyrobią sobie znajomości i pójdą w swoją stronę dalej zarabiać KASĘ!
Im i ich rodzinom będzie się żyło lepiej, a nam zostanie dług publiczny i ...


Kto więc powinien decydować co jest dobre dla Polski, a co nie?

POLITYCY-siedzący w kieszeniach różnych grup interesów, kolesie?
czy NARÓD?


Czy teraz o tym decydujemy?


Złodziejska prywatyzacja, afery wszelkiej maści, niszczenie rodzimego handlu, banków, przemysłu (teraz planują ukraść OFE) i wiele wiele innych niegospodarności nie wspominając o chorym prawie...
Odpowiedzcie sobie sami...
...
i zacznijcie budować Polskę XXI wieku dla siebie i przyszłych pokoleń, żeby Waszych dzieci, wnuków nie zastąpili imigranci..
...
...
1.Naród musi mieć prawo do REFERENDUM, czy to się podoba politykom czy nie!!! - stworzenie zapisu w konstytucji  (na wzór Szwajcarii, Liechtenstein'u), że w NAJWAŻNIEJSZYCH sprawach decydują OBYWATELE w REFERENDUM (np przy 1 milionie (?) podpisów REFERENDUM OBLIGATORYJNIE, przy 10(?) tys. głosuje Parlament. W ww. krajach to działa i są to najbogatsze kraje Świata! Teraz między wyborami robią co chcą, a społeczeństwo nie może formalnie NIC ZROBIĆ! CHORE!

Dlaczego? 
A co by było gdyby jakiś Prezydent czy Premier narozrabiał za młodu, był przez kogoś szantażowany i zaczął robić jakieś głupoty???
MY NARÓD MUSIMY MIEĆ PRAWO VETA!

*To tak jak skok z samolotu bez spadochronu zapasowego...
Kto się na to godzi?

GMO

Uwaga: Rząd pod naciskiem opinii publicznej zakazał uprawy, ale nie zakazał importu oraz handlu artykułami pochodzenia GMO w Polsce.

GMO TO ŚMIERĆ - Prof. dr hab. Jan Narkiewicz - JodkoInne:

Parada Planet
Teorie i przepowiednie:

Informacje z kilku niezależnych, przeciwstawnych źródeł.
Trzeba zobaczyć i przeczytać w całości żeby zrozumieć:
http://www.youtube.com/watch?v=PTy_TLArg7k
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przepowiednie-ojca-czeslawa-klimuszki-na-2012-rok-ko

Cegiełki sie układają w całość...
Jeszcze 2:


Czasoprzestrzeń to wymysł teorii względności, która jest zgrabną teorią matematyczną - jakich można wymyślić wiele. Opiera się ona na na tym, że prędkość światła "c" jest nieprzekraczalna -co też jest bzdurą. Skoro światło nie może wydostać się z czarnej dziury (http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_dziura), to znaczy, że czarna dziura  działa na światło -przyciągając je. Skoro czarna dziura przyciąga światło to nadaje mu przyspieszenie. Jeśli skierujemy do czarnej dziury promień światła (prostopadle do jej kierunku- lecz nie koniecznie - po pewnym czasie on i tak sam się tak ustawi ), czarna dziura będzie ten promień przyciągać (wsysać), w związku z tym nada mu przyśpieszenie większe od "c", bo "c" to prędkość początkowa (spoczynkowa) światła. Twierdzenie zgodne z Newton'em: Jeżeli na światło nie działa żadna siła, lub działające siły równoważą się - światło porusza się ruchem jednostajnym prostoliniowym z prędkością "c".

Wiemy, że światło porusza się z prędkością "c" we wszystkich kierunkach. Nie ma powodu przypuszczać, że w kierunku czarnej dziury porusza się z inną prędkością -jeśli jest poza obrębem działania grawitacji czarnej dziury. Czarna dziura (jak każda materia) przyciąga WSZYSTKO. Jeśli jakikolwiek obiekt porusza się z (nawet z prędkością c) dostanie się w obręb działania czarnej dziury, czarna dziura (jak każda materia) nada mu dodatkowe przyspieszenie w swoim kierunku. Wtedy prędkość obiektu wzrośnie (przekroczy c).

Energia Ziemi pochodzi ze Słońca, a słońce bierze energię z galaktyki, a galaktyka z materii która jest zasysana i pochłaniana przez czarną dziurę oraz ramiona galaktyki. Obiekty kosmiczne są przyciągane przez czarną dziurę i ramiona galaktyki, uderzając w nie przekazują swoją energię galaktyce. Centrum Galaktyki ze swoimi ramionami jest to "silnik", a jego paliwem jest materia (pochłaniane gwiazdy, planety, komety, światło i wszystko inne) dostarczająca mu energii.1 komentarz:

  1. LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO (6/6) prof. Piotr Jaroszyński
    http://www.youtube.com/watch?v=xCeiKMv6PiE&feature=related

    OdpowiedzUsuń